Team – Welement

Vi älskar att prata om nya möjligheter att använda prefabricerade trästommeelement i byggnader. Om du är utvecklare eller entreprenör som letar efter en off-site partner för ditt nästa projekt inom träbyggnad är du välkommen att kontakta oss när som helst.

Lauri Tuulberg

VD
lauri@welement.ee

Roomet Raig

Designchef
roomet@welement.ee

Feliks Kase

Huvudbesiktningsman
feliks@welement.ee

Tiia Pärnamäe

Redovisning
tiia@welement.ee

Oksana Perova

Ingenjör och besiktningsman
oksana@welement.ee

Karmen Keedus

Kontors chef
karmen@welement.ee

Aili Animägi

Ingenjör och designer
aili@welement.ee

August Kompus

Projektledare
august@welement.ee

Reno Ojaperv

Produktionschef
reno@welement.ee