Team – Welement

Vi elsker å snakke om nye muligheter i forbindelse med bruk av prefabrikkerte bindingsverkselementer. Hvis du er utvikler eller entreprenør som leter etter en off-site samarbeidspartner på trekonstruksjoner for ditt neste prosjekt, kan du ta kontakt med oss når som helst.

Lauri Tuulberg

CEO
lauri@welement.ee

Roomet Raig

Designleder
roomet@welement.ee

Feliks Kase

Sjefskalkulatør
feliks@welement.ee

Tiia Pärnamäe

Regnskap
tiia@welement.ee

Oksana Perova

Ingeniørarbeid og estimering
oksana@welement.ee

Karmen Keedus

Kontorsjef
karmen@welement.ee

Aili Animägi

Ingeniørarbeid og design
aili@welement.ee

August Kompus

Prosjektleder
august@welement.ee

Reno Ojaperv

Produksjonssjef
reno@welement.ee